nowosci
LOSTBONE SZUKA WOKALISTY!

 
LOSTBONE SZUKA WOKALISTY!

Po prawie 8 latach wspólna muzyczna droga Bartona i Lostbone dobiegła końca. Życie jest sztuką wyborów, często bardzo trudnych. Dlatego mimo, że decyzja Bartona o odejściu z zespołu bardzo nas zasmuciła, rozumiemy ją, szanujemy i z całych sił trzymamy za niego kciuki. Pozostajemy zajebistymi przyjaciółmi.

Metal United 2015 CD – 10 lecie Lostbone i trasa po Rumunii!

 Metal United 2015 CD – 10 lecie Lostbone!

 

Jak może wiecie - obchodzimy w tym roku 10 lecie istnienia zespołu! Z tej okazji, jak również licznych koncertów w Rumunii ukazało się nietypowe wydawnictwo – kompilacja METAL UNITED

NOWE VIDEO do INTO THE PIT!

 Z duma prezentujemy teledysk do numeru INTO THE PIT z płyty NOT YOUR KIND! Czy metal mozna połączyć z wyczynowym pole dance? Sami zobaczcie POD TYM LINKIEM!

Festiwalowa RUMUNIA I CZECHY ponownie w lipcu!

 RUMUNIA i CZECHY! Z przyjemnością ogłaszamy, że zawitamy ponownie do Rumunii aby zagrać na BAROCK FEST 2015 w Petrosani 17 lipca oraz do Czech, aby wystąpić na 

LOSTBONE zagra przed ACID DRINKERS!

 ŻYCHLIN - BIAŁYSTOK - ŁOMŻA!!! Po raz kolejny będziemy mieć zajebistą przyjemność wycisnąć z Was trochę potu przed Acid Drinkers!!! Atakujemy kolejno 13-14-15 marca!!!

NOWE video dla MONOLIT feat. Lipa & Kosa

 NOWE video dla MONOLIT z albumu NOT YOUR KIND!!! KLIKNIJ TU ABY ZOBACZYC! Oto klip w wasze oczy i uszy! Jesteśmy zajebiście dumni, że mogliśmy pracować nad tym utworem wspólnie z Lipą i Kosą! Mamy nadzieję, że rezultat tej kooperacji spodoba się również Wam! A video zrealizował GrimHeart Design - obczajcie tego kolesia bo robi eXtra rzeczy! Zdjęcia Lostbone i Lipy wykorzystane w klipie zrobiła Kara Rokita!

Syndicate content