LOSTBONE SZUKA WOKALISTY!

Po prawie 8 latach wspólna muzyczna droga Bartona i Lostbone dobiegła końca. Życie jest sztuką wyborów, często bardzo trudnych. Dlatego mimo, że decyzja Bartona o odejściu z zespołu bardzo nas zasmuciła, rozumiemy ją, szanujemy i z całych sił trzymamy za niego kciuki. Pozostajemy zajebistymi przyjaciółmi.

Barton - dziękujemy Ci za wszystkie wspólnie nagrane płyty, niezliczoną ilość koncertów, imprez i spędzonego razem czasu. Twojego wkładu w rozwój Lostbone nie da się przecenić, i niezależnie od kolei losu zawsze będziesz jego częścią.

Kilka słów od Bartona:
Czasami tak bywa, że trzeba podejmować trudne decyzje. Ja przed taką właśnie istotną życiową decyzją musiałem stanąć. Postanowiłem odejść z zespołu Lostbone. Nie chcę tutaj argumentować i wymieniać powodów powyższej. To były bardzo zajebiste chwile z chłopakami: koncerty, płyty, melanże i życie w rock and rollu. Bardzo im dziękuje za te niezapomniane chwile oraz za wielkie wsparcie w trudnych chwilach, które mam do dzisiaj. Dziękuję również wam za niezapomnianą zabawę na koncertach, jak i poza nimi. Będzie mi tego bardzo brakowało. Pragnę również nadmienić, że jestem z chłopakami do końca roku, więc będzie jeszcze okazja zobaczenia nas w akcji w starym składzie. Tyle ode mnie, Szatan z Wami.

Tym samym SZUKAMY WOKALISTY! Jeśli czujesz się na siłach - pisz na lostbone@lostbone.pl!
Nie szukamy drugiego Bartona - potrzebujemy osoby z własnym stylem, głosem i charyzmą! Kogoś, kto będzie zajebistym frontmanem i jednocześnie wpasuje się w Lostbone stylistycznie, warsztatowo i osobowościowo.

Jesteśmy zespołem, który działa dość intensywnie i wymaga dojrzałego podejścia, poświęcenia czasu, energii oraz gotowości do znoszenia trudów muzykowania.

Do zobaczenia na ostatnich koncertach z Bartonem i wybałuszajcie oki i uchy na kolejne newsy!